Sürücü Avukatlık Ofisi

SC Legal Hukuk Bürosu, yerel ve uluslararası hukuk alanında geniş kapsamlı bir hizmet vermek üzere 2018 yılında Av. H. Berk SÜRÜCÜ ile Av. Nalan ÇAKIR SÜRÜCÜ tarafından kurulmuştur.

Hukukun her alanında gerçek ve tüzel müvekkillerine hizmet vermektedir. Bunu yaparken müvekkillerinden yaptıkları işlerin detaylarını öğrenerek karşılaşabilecekleri risk ve fırsatları değerlendirmekte ve çeşitli bakış açıları sunmaktadır.

İstanbul’da bulunan SC Legal Hukuk Bürosu, küresel çalışma koşullarına uygun olarak İngilizce ve Türkçe dillerinde hizmet verebilmekte ve bu dillerde sözleşme, KVKK uyum projesi, tahkim, dava süreçleri takip edebilmektedir.

SC Legal Hukuk Bürosu yabancı ve Türk yatırımcılar arasında hukuki iletişimi büyük bir titizlikle her iki tarafın gereksinimlerini yakından takip ederek gerçekleştirmektedir. Ayrıca yabancı şirketlerin Türkiye’de şirket kurulumu, mülk edinimi, yabancıların oturma izinleri ve çalışma izinleri gibi birçok konuda hizmet vermektedir.

SC Legal Hukuk Bürosu, her geçen gün büyüyen müvekkil portföyü ve genişleyen uzman kadrosuyla hizmet kalitesinden ödün vermeden müvekkillerinin yanında olmaya devam etmektedir.

www.sclegal.com.tr  üzerinden bizden danışmanlık randevusu alabilir, çözüm önerilerimizden yararlanabilirsiniz.